Gazele Biznesu 2022

Miniony rok — 2022 był to dla nas czasem zmian i wyzwań. Ukończyliśmy go pełni motywacji, gotowi do dalszego działania i nastawieni na kontynuowanie sukcesów! Z dumą dzielimy się z Wami informacją, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych przedsiębiorstw w Polsce — Gazele Biznesu.

Ziemia Inwestycje uplasowała się w rankingu na zaszczytnym 30 miejscu. Do ubiegłorocznej edycji zakwalifikowało się aż 4597 firm z całej Polski. Zestawienie obejmuje lata 2019-2021. Był to niepewny czas, ponieważ wszyscy byliśmy wtedy narażeni na pandemiczne załamania.

Dziennik ekonomiczny Puls Biznesu organizuje “Gazele Biznesu” nieprzerwanie od 2000 roku i tym działaniem wspiera polską przedsiębiorczość. Ranking bazuje na obiektywnych kryteriach — wynikach finansowych, a przystąpienie do niego jest bezpłatne. Obecność w zestawieniu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm — dynamicznie się rozwija oraz cechuje ją transparentność.

Dziękujemy!

Kontakt z nami

+48 573 258 652
kontakt@ziemiainwestycje.pl

Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Prosta 32
00-838 Warszawa

Skontaktuj się w sprawie działki!

    icon--color2
    Nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim
    icon--color2
    Skontaktujemy się wyłącznie w celu przedstawienia oferty

    Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawie, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach statystycznych, marketingu bezpośredniego, informacji o prowadzonej działalności, obejmujących udostępnianie informacji telefonicznie oraz za pośrednictwem adresu e-mail. Oświadczam, iż zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod adresem https://ziemiainwestycje.pl/polityka-prywatnosci