O nas

Specjalizujemy się w sprzedaży unikalnych działek budowlanych
w najbardziej atrakcyjnych regionach Polski.

Zaufało nam ponad 600 Klientów, którzy wybrali nieruchomości w 8 Osadach zlokalizowanych w górach, na Pomorzu, w Dolinie Narwi, w Kotlinie Kłodzkiej.

Nasi Doradcy to zespół doświadczonych ekspertów w zakresie sprzedaży gruntów budowlanych. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, bo wierzymy, że własny kawałek ziemi to drugi dom.

Dbamy o to, aby w naszym portfolio znajdowały się nieruchomości położone w atrakcyjnych turystycznie regionach z wygodnym i szybkim dojazdem. Wybieramy wyłącznie wyselekcjonowane grunty objęte Miejscowym Planem Zagospodarowanie Przestrzennego o statusie działek budowlanych. Gwarantujemy bezpieczny zakup na podstawie nieobciążonej księgi wieczystej oraz aktu notarialnego własności.

Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem w procesie zakupu nieruchomości!

600
ponad 600 tys. m²
sprzedanych inwestycji
8
lat na rynku
600
ponad 600 zadowolonych Klientów

Wyróżnili nas

Kontakt z nami

+48 573 258 652
kontakt@ziemiainwestycje.pl

Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.
ul. Prosta 32
00-838 Warszawa

Skontaktuj się w sprawie działki!

    icon--color2
    Nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim
    icon--color2
    Skontaktujemy się wyłącznie w celu przedstawienia oferty

    Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawie, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach statystycznych, marketingu bezpośredniego, informacji o prowadzonej działalności, obejmujących udostępnianie informacji telefonicznie oraz za pośrednictwem adresu e-mail. Oświadczam, iż zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod adresem https://ziemiainwestycje.pl/polityka-prywatnosci