Osada Góry Bardzkie

W sercu Kotliny Kłodzkiej,
pośród szczytów, strumyków i lasów
stworzyliśmy miejsce na Twój drugi dom!

Metraż działki od 675 m2
Cena od 84 000 zł
Lokalizacja Kotlina Kłodzka

Wybierz swoją działkę!

Ładowanie

Zapytaj o działkę

  Lokalizacja

  Osada położona jest w najpiękniejszym regionie Dolnego Śląska!

  Sprawdź zalety inwestycji

   - Ikona

  Lokalizacja

  Jedynie 80 minut od Wrocławia. W otoczeniu Gór Bardzkich, Gór Sowich i Gór Stołowych.

   - Ikona

  Droga i prąd

  Utwardzona droga dojazdowa oraz wsparcie w dopełnieniu formalności związanych z przyłączeniem do prądu.

   - Ikona

  Bezpieczny zakup

  Akt własności i nieobciążona księga wieczysta. Jesteś pełnoprawnym właścicielem działki.

   - Ikona

  Działki budowlane

  Objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zbuduj swój dom w samym sercu gór!

  Poznaj atrakcje w okolicy

  Góry Bardzkie
  Góry Bardzkie to urocze pasmo górskie w Polsce, które zachwyca swoją naturalną urodą i spokojem. To miejsce, które przyciąga miłośników pięknych krajobrazów i kontaktu z przyrodą. Najwyższym szczytem Gór Bardzkich jest Wielka Sowa, osiągająca wysokość około 1015 metrów nad poziomem morza.
  Odległość:
  24 km - 30 minut.
  Ciekawostka:
  Góry Bardzkie są znane jako "klimatyczne schronienie", ponieważ ich mikroklimat ma korzystny wpływ na zdrowie. W regionie tym występują liczne źródła wód mineralnych.
  Okolica:
  Okolica to region górski w Polsce, znany z pięknych lasów, licznych tras turystycznych i źródeł mineralnych.
  Kłodzko
  Urokliwe miasto w południowej Polsce, położone w malowniczym regionie Kotliny Kłodzkiej. To miejsce, które zachwyca swoją bogatą historią, zabytkową architekturą i pięknymi krajobrazami. Znajduje się tutaj cała infrastruktura potrzebna do życia - dworzec kolejowy i autobusowy, centra handlowe, parki rozrywki, kina, teatry, muzea, restauracje, szkoły i przedszkola.
  Odległość:
  15 km - 25 minut.
  Ciekawostka:
  Miasto słynie z imponującej Twierdzy Kłodzkiej, która jest jednym z najważniejszych zabytków militarnych w Polsce.
  Okolica:
  Kłodzko otoczone jest górami, w tym Górami Stołowymi i Górami Bystrzyckimi. W pobliżu znajdują się także inne urokliwe miejscowości i miasta np. Kudowa-Zdrój czy Polanica-Zdrój.
  Góry Stołowe
  Góry Stołowe to pasmo górskie w Polsce, które wyróżnia się niezwykłymi formacjami skalnymi i wyjątkowym krajobrazem. Te góry charakteryzują się płaskimi szczytami, które sprawiają wrażenie, jakby ogromne kamienne stoły stały na szczycie gór, stąd też ich nazwa. Najwyższym szczytem w Górach Stołowych jest Szczeliniec Wielki, osiągający wysokość 919,3 metrów nad poziomem morza.
  Odległość:
  45 km - 60 minut.
  Ciekawostka:
  Wśród głównych atrakcji Gór Stołowych znajduje się Skalne Miasto, obszar charakteryzujący się labiryntem skalnych formacji o niezwykłych kształtach.
  Okolica:
  W pobliżu znajduje się wiele innych miejsc, takich jak Kłodzko czy Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Wodospady Pośny czy Park Narodowy Gór Stołowych.
  Parki Krajobrazowe
  Parki krajobrazowe w Górach Bardzkich to obszary o wyjątkowym pięknie przyrodniczym, które chronią unikalne formacje skalne, lasy i ścieżki. Odetchnij świeżym, górskim powietrzem w Parkach Narodowych i Rezerwatach Przyrody np. Parku Krajobrazowym Gór Sowich, Parku Narodowym Gór Stołowych czy Rezerwacie Przyrody Cisowa Góra.
  Odległość:
  33 km - 45 minut.
  Ciekawostka:
  Parki te to raj dla miłośników geologii i krajobrazów skalnych, z zachwycającymi formacjami, takimi jak "Błędne Skały" czy "Szczeliniec Wielki".
  Okolica:
  Okolica parków krajobrazowych w Górach Bardzkich oferuje wiele innych atrakcji, takich jak urokliwe wioski i miasteczka, które zachowują tradycyjny charakter regionu.
  Góry Sowie
  Góry Sowie, znane również jako Sudety Środkowe, to pasmo górskie w Polsce, które jest częścią Sudetów, jednego z najważniejszych łańcuchów górskich w Europie Środkowej. To wyjątkowe pasmo górskie, charakteryzujące się malowniczymi krajobrazami, skalistymi wierzchołkami i bujnymi lasami. Swoją nazwę zawdzięczają kształtom skalnym, które przypominają sylwetki sów.
  Odległość:
  32 km - 52 minuty.
  Ciekawostka:
  Jedną z najważniejszych atrakcji Gór Sowich jest Sowie Gniazdo (Schloss Fürstenstein). To potężna twierdza zlokalizowana na jednym z wierzchołków gór.
  Okolica:
  Okolica Gór Sowich oferuje wiele innych atrakcji, takich jak Skalne Miasto (Góry Stołowe) i liczne zamki i pałace, takie jak Książ czy Grodno. To także region dla miłośników jaskiniowych eksploracji.
  Ośrodki narciarskie
  Zieleniec Ski Arena to renomowany ośrodek narciarski w okolicy Gór Bardzkich, zapewniający doskonałe warunki do narciarstwa i snowboardu. Jest największym kurortem narciarskim w Kotlinie Kłodzkiej i jednym z największych w Polsce
  Odległość:
  43 km - 55 minut.
  Ciekawostka:
  Z Zieleńca można przejść piechotą do Czech; wjeżdżając wyciągiem do schroniska Masarykova chata.
  Okolica:
  To obszar otoczony górami, który zapewnia zarówno aktywny wypoczynek na stokach narciarskich, jak i możliwość relaksu w urokliwych miejscowościach w okolicy.
  Twierdza Srebrna Góra
  Twierdza Srebrna Góra jest unikatowym obiektem w skali dziedzictwa kulturowego Europy i jedną z najważniejszych atrakcji Dolnego Śląska. To symbol bogatej historii, walorów estetycznych i pięknej przyrody, które wyróżniają ten region Polski
  Odległość:
  11 km - 20 minuty.
  Ciekawostka:
  Została zbudowana w XVI wieku i stanowiła ważny element systemu obronnego przed niebezpieczeństwami granicznymi. Słynie również z wyjątkowego mechanizmu zegarowego na wieży kościelnej, który jest jednym z najstarszych w Europie.
  Okolica:
  W pobliżu znajduje się wiele innych miejsc o znaczeniu historycznym, takich jak Kłodzko czy Góry Stołowe, które warto odwiedzić, aby poznać region Sudetów.
  Kudawa-Zdrój
  Urokliwe uzdrowisko położone w pięknych okolicach Gór Bardzkich. To miejsce, które przyciąga zarówno miłośników przyrody, jak i osób szukających relaksu i odnowy.
  Odległość:
  63 km - 78 minut.
  Ciekawostka:
  Kudowa-Zdrój słynie z bogatych źródeł wód mineralnych, które mają właściwości lecznicze. Jest to idealne miejsce na kurację i odnowę biologiczną.
  Okolica:
  To obszar otoczony górami i lasami, który oferuje wiele atrakcji turystycznych. W pobliskich miejscowościach można odkrywać ścieżki piesze i rowerowe, a także relaksować się nad rzeką Metują lub w parkach krajobrazowych
  Spływy rzeczne
  Spływy rzeczne w Górach Bardzkich to fascynujący sposób na połączenie przygody z bliskością z przyrodą. Te trasy umożliwiają wyjątkowe doświadczenie odkrywania malowniczych rzek i górskich krajobrazów.
  Odległość:
  15 km - 20 minut.
  Ciekawostka:
  Jednym z popularnych spływów jest spływ kajakowy po rzece Biała Lądecka. nnym fascynującym spływem jest spływ pontonowy po rzece Nysa Kłodzka.
  Okolica:
  Okolica spływów rzecznych w Górach Bardzkich to region, w którym harmonia przyrody i przygody jest niezaprzeczalna.
  Piesze Wycieczki
  Piesze wycieczki w okolicach Przełęczy Wilczej to wyjątkowa okazja do odkrywania dzikiej i niezmuszonej przyrody. Te malownicze szlaki prowadzą przez górzysty teren, oferując wspaniałe widoki i chwilę spokoju z dala od zgiełku miasta.
  Odległość:
  800 metrów - Przełęcz Wilcza.
  Ciekawostka:
  Przełęcz Wilcza słynie z unikalnej fauny i flory. Można tu spotkać rzadkie gatunki roślin i zwierząt, w tym kozice czy orły przednie.
  Okolica:
  Okolica Przełęczy Wilczej to obszar otoczony górami, który zapewnia zarówno piękne widoki, jak i możliwość relaksu w urokliwych miejscowościach w okolicy.

  Kontakt z nami

  +48 573 258 652
  kontakt@ziemiainwestycje.pl

  Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.
  ul. Prosta 32
  00-838 Warszawa

  Zostaw kontakt!
  Sięgnij po wsparcie ekspertów.

   icon--color2
   Nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim
   icon--color2
   Skontaktujemy się wyłącznie w celu przedstawienia oferty

   Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawie, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach statystycznych, marketingu bezpośredniego, informacji o prowadzonej działalności, obejmujących udostępnianie informacji telefonicznie oraz za pośrednictwem adresu e-mail. Oświadczam, iż zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod adresem https://ziemiainwestycje.pl/polityka-prywatnosci