Osada Gościnowo

W sercu doliny Warty, w sąsiedztwie Puszczy Noteckiej
stworzyliśmy miejsce na Twój drugi dom!

Metraż działki od 691 m2
Cena od 59 000 zł
Lokalizacja woj. lubuskie

Wybierz własną działkę!

Ładowanie

Zapytaj o działkę

  Lokalizacja

  Osada położona jest w sąsiedztwie Puszczy Noteckiej. Jedynie 20 minut od Gorzowa Wielkopolskiego.

  Sprawdź zalety inwestycji

   - Ikona

  Lokalizacja

  Inwestycja jedynie 20 minut od Gorzowa Wielkopolskiego. W sąsiedztwie Puszczy Noteckiej.

   - Ikona

  Droga i prąd

  Dopełnienie formalności związanych z przyłączeniem do prądu oraz utwardzona droga dojazdowa.

   - Ikona

  Bezpieczny zakup

  Akt własności i nieobciążona księga wieczysta. Jesteś pełnoprawnym właścicielem działki.

   - Ikona

  Działki budowlane

  Objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Zbuduj dom i mieszkaj przez cały rok!

  Wideo

  Poznaj atrakcje w okolicy

  Rzeka Warta
  Jedna z głównych rzek w Polsce, największy prawy dopływ Odry o długości 808 km, płynie w zachodniej części województwa łódzkiego, a następnie w województwie wielkopolskim. W Warcie i jej dopływach żyje 38 gatunków ryb.
  Odległość:
  15 minut spacerem.
  Ciekawostka:
  Najpospolitsze populacje ryb żyjące w rzece Warta to: leszcz, krąp, płoć, okoń.
  Okolica:
  Mnogość parków krajobrazowych, rezerwatów przyrody, szlaków pieszych i rowerowych, spływów kajakowych i łowisk.
  Puszcza Notecka
  Zielona perła województwa lubuskiego - kompleks leśny zlokalizowany w Kotlinie Gorzowskiej. Jego powierzchnia to aż 1372 km2 kryjących bogactwo naturalne tego regionu Polski. Zachwyca niezwykłymi walorami przyrodniczymi takimi jak potężne, wieloletnie drzewa, liczne szlaki piesze, rowerowe, konne, malownicze miejscowości i jeziora.
  Odległość:
  70 km - 70 minut.
  Ciekawostka:
  Krajobraz urozmaicony jest potężnymi wałami wydm tworzącymi labirynt dolin i pagórków. Największą, bo sięgającą wysokości 42 metrów jest wydma na Wielkiej Sowie.
  Okolica:
  Góra Głazów, zamek Opalińskich, Rezerwat Cegliniec, torfowiska nad Jeziorem Mnich, ruiny pozostałe po osadzie robotników leśnych we wsi Radusz.
  Kraina Pięciuset Jezior
  Malowniczy obszar nazywany "Lubuskimi Mazurami". Moc atrakcji w bliskości z naturą - długie spacery, liczne sporty wodne, kąpiele i odpoczynek na plaży w okolicy lasów. Do wyboru aż pół tysiąca jezior! Wśród nich m.in. Jezioro Łąkie, Jezioro Gostomie, Jezioro Lubikowskie, Jezioro Solecko.
  Odległość:
  25km - 30 minut.
  Ciekawostka:
  Jezioro Łąkie to raj dla wędkarzy. Jego wody są domem dla różnorodnych gatunków ryb, takich jak szczupak, sandacz, okoń, karaś i lin.
  Okolica:
  Region otoczony jest lasami i łąkami. To doskonałe miejsce dla miłośników pieszych wędrówek i rowerowych przejażdżek.
  Gorzów Wielkopolski
  Miasto stanowiące jedną z dwóch stolic województwa lubuskiego, słynące z niezwykłych terenów zielonych położonych na siedmiu wzgórzach, bogate w wiele perełek architektonicznych. W Gorzowie podziwiać można aż 9 parków oraz chroniony obszar Wysoczyzny Gorzowskiej.
  Odległość:
  19 km - 28 minut.
  Ciekawostka:
  Popularność miasta podbiły odkrycia archeologiczne - doskonale zachowane, kompletne szczątki prehistorycznego nosorożca.
  Okolica:
  Nowe Miasto, kościoły ewangelickie, Muzeum Lubuskie, Muzeum Grodu Sanok, Filharmonia Gorzowska, Studnia Czarownic oraz Aleja Sławnych Gorzowian.
  Jezioro Paklicko Male
  To niewielkie jezioro o czystej wodzie, które zachwyca swoją spokojną atmosferą i pięknym otoczeniem. Jego niewielka powierzchnia tworzy przytulne środowisko, które przyciąga miłośników natury i wodnych aktywności.
  Odległość:
  45 km - 40 minut.
  Ciekawostka:
  Jest doskonałym miejscem do uprawiania sportów wodnych, takich jak windsurfing i kitesurfing. Dzięki niewielkiej głębokości i sprzyjającym warunkom wietrznym, jest to popularne miejsce dla entuzjastów tych dyscyplin.
  Okolica:
  To doskonałe miejsce dla miłośników pieszych wędrówek i rowerowych przejażdżek, gdzie można eksplorować urokliwe tereny i cieszyć się ciszą przyrody. Liczne ścieżki umożliwiają obserwację dzikiej przyrody i ptactwa. To także idealne miejsce na pikniki i relaks nad brzegiem jeziora.
  Szlak Michaliny Wisłockiej
  Szklak Michaliny Wisłockiej w Lubniewicach to urocza, malownicza trasa prowadząca przez serce natury. Spacerując nią, odkrywasz zjawiskowe widoki i dźwięki przyrody, unoszące się nad brzegiem jeziora Lubiąż. Przechodząc przez bujne lasy wkraczasz w świat, w którym historia i przyroda splatają się w fascynujący sposób.
  Odległość:
  43 km - 38 minut.
  Ciekawostka:
  To niezwykłe miejsce w Lubniewicach, gdzie legenda opowiada o tragicznej miłości do księcia Henryka, co dodaje romantycznego uroku tej okolicy.
  Okolica:
  Okolica szlaku Miłości Michaliny Wisłockiej została starannie dostosowana, aby zapewnić komfort i możliwość zwiedzania również dla osób niepełnosprawnych.
  Lubuski Szlak Wina i Miodu
  Szlak turystyczny łączący miejsca związane z produkcją wina i miodu, leżące głównie na terenie województwa lubuskiego. Na trasie czekają degustacje win i miodów oraz pokazy dotyczące zasad ich serwowania i produkcji, przygotowane przez właściciela winnic. Winnica Kalina to urokliwe miejsce, gdzie piękno przyrody spotyka się z tradycją produkcji wina.
  Odległość:
  52 km - 47 minut.
  Ciekawostka:
  Winnica Kalina słynie z eksperymentów hodowlanych i jest jednym z niewielu miejsc w Polsce, gdzie uprawia się winorośl odmiany Chardonnay na drewnianych pergolach, nawiązując do tradycji winiarskich znanych z Burgundii we Francji.
  Okolica:
  Okolica Winnicy Kalina w Lubuskim to cudowne połączenie tradycji winiarskich i uroków krajobrazu nad Dolną Wisłą.
  Park Narodowy "Ujście Warty"
  Park Narodowy Powstały z połączenia rezerwatu przyrody Słońsk i część Parku Krajobrazowego Ujście Warty. Stanowi obszar unikatowych terenów podmokłych, rozległych łąk i pastwisk. Teren parku należy do najważniejszych w Polsce ostoi ptaków wodnych i błotnych. Można tu zaobserwować 245 gatunków, a aż 26 z nich należy do gatunków ginących w skali całego świata.
  Odległość:
  73km - 59 minut.
  Ciekawostka:
  Park zajmuje powierzchnię 8074 ha, a jego symbolem jest gęś tundrowa - gatunek ptaków licznie zlatujących się w ujście Warty.
  Okolica:
  Szlaki piesze i rowerowe, ścieżki przyrodnicze, punkty widokowe, platformy i czatownie do podziwiania przyrody.
  Drawieński Park Narodowy
  Malowniczy fragment Równiny Drawskiej o kształcie zbliżonym do litery V, który obejmuje dolinę rzeki Drawy i rzeki Płocicznej, a także fragmenty Puszczy Drawskiej wraz ze śródleśnymi łąkami, torfowiskami i jeziorami.
  Odległość:
  74 km - 75 minut.
  Ciekawostka:
  Posiada szlak wodny o długości 40 km. Dzięki niemu istnieje możliwość podziwiania parku w czasie spływu kajakowego rzeką Drawą.
  Okolica:
  Tereny równinne ze zwartymi kompleksami leśnymi. Szlaki rowerowe i pisze, szlak konny oraz ścieżki edukacyjne.

  Kontakt z nami

  +48 573 258 652
  kontakt@ziemiainwestycje.pl

  Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.
  ul. Prosta 32
  00-838 Warszawa

  Zostaw kontakt!
  Sięgnij po wsparcie ekspertów.

   icon--color2
   Nie przekazujemy Twoich danych osobom trzecim
   icon--color2
   Skontaktujemy się wyłącznie w celu przedstawienia oferty

   Zgodnie z Rozporządzeniem PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Ziemia Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawie, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach statystycznych, marketingu bezpośredniego, informacji o prowadzonej działalności, obejmujących udostępnianie informacji telefonicznie oraz za pośrednictwem adresu e-mail. Oświadczam, iż zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod adresem https://ziemiainwestycje.pl/polityka-prywatnosci